Recenze

Recenze: Diagnóza F50 (G. Weissová)

18. ledna 2017 v 21:47 | A.
Co je diagnóza F50? Víte to, řiká vám to alespoń něco? Mezinárodní klasifikace nemocí 10.revize tím označuje všeobecně PPP - poruchy příjmu potravy. Mezi poruchy příjmu potravy řadíme nejen anorexii a bulimii, ale také záchvatovité přejídání.

Tato kniha však vypráví jen o dvou případů z PPP - tedy o anorexii a bulimii.
Chcete se nechat strhnout šíleným příběhem dívky, která si prošla jak anorexií, tak bulimií? Určitě stojí za to přečíst! Abych vás uklidnila a trochu navnadila, naštěstí má tento příběh šťastný konec.

Recenze: Fit za 15 minut denně - Zuzka Light

25. června 2016 v 10:18 | A.

Už snad všichni, kteří se orientují ve světě fitness znají nebo o ní alespoň slyšeli. ZUZKA LIGHT. Známá fitness cvičitelka prostřednictvím youtube videí a svých internetových stránek. Co je na jejích workoutech zajímavé? Její cvičební plány se skládají z krátkých (často 15-20 minutových) workoutů, avšak jsou velice účinné. Během těchto "pár" minut se nadřete daleko více než za hodinu v posilovně, máte pocit, že vypustíte duši a to vše bez potřebných pomůcek, pouze díky váze vlastního těla.

Oficiální stránky Zuzky Light:
FB - https://www.facebook.com/ZuzkaLight
Webovky - http://zuzkalight.com

A co tedy samotná kniha? Pojďme se na to vrhnout:

Recenze: Jen jedno jablko denně

22. června 2016 v 17:38 | A.
Co se stane, když se nám touha po zhubnutí vymkne z ruky? Co se stane, když člověk začne být sám sebou, touhou po dokonalosti a kontrolou sám nad sebou posedlý?

O problematiku poruch příjmu potravy jsem se začala zajímat už dávno. Je to pro mě stále nepochopená otázka, jak to někdo může nechat zajít tak daleko a vědomě si ubližovat. Myslím si, že určitě nejsem jediná, komu se v hlavě rodí otázky tohoto typu "proč, jak..." ?
 
 

Reklama
Reklama