Literatura

Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma

29. července 2016 v 13:59 | A.
Ráda bych vám dala tip na jednu úžasnou knihu s recepty. Pokud pořád nevíte, co vařit - nejen k obědu, večeři, ale i na svačinu a když vás honí mlsná,tato knížka je jasnou volbou!!! Jsem z ní opravdu nadšená :) Kniha je už druhým dílem od autora Břicháče Toma (já si koupila druhý díl, protože je v něm více receptů a přišlo mi to více zajímavý).

KDO JE BŘICHÁČ TOM?
Více o tomto muži se dozvíte něco v prvním díle knihy, ale ve zkratce je to chlapík, kterému se podařilo zhubnout několik desítek kilo prostřednictvím těchto receptů - takže rozhodně nehladověl! A celá jeho cesta je popsána v těchto knihách.
Pokud chcete sledovat novinky z jeho života najdete ho i na facebooku (ZDE), na kterém můžete heldat také spoustu rad a tipů od něj!

Prameny: Intenzivní intervalový trénink

27. června 2016 v 11:19 | A.
Ráda bych vás seznámila s knihou, ve které naleznete snad vše o cvičení HIIT + cvičební plány, popisy cviků apod. Prostě ideální knížku pro ty, co neradi navštěvují posilovny nebo i pro ty, co rádi cvičí doma a chtějí svůj domácí trénink něčím zpestřit či vylepšit!
U nás kniha vyšla teprve tento rok, tudíž je na trhu chvíli. Knihu mám už asi měsíc a jsem s ní velice spokojená. No, ale pojďme tedy na stručné seznámení s obsahem a proč se vyplatí koupě knihy :) .
Prameny: Co vám výživoví poradci neříkají - MJT

23. června 2016 v 10:36 | A.
Zhruba od prosince nová a téměř známá kniha "CO VÁM VÝŽIVOVÍ PORADCI NEŘÍKAJÍ, protože to nevědí?". Váháte, zda ji koupit nebo tuto knihu neznáte, ale hledáte tu správnou knihu pro vás? UŽ NEHLEDEJTE.
 
 

Reklama