JM - cvičení

Jillian Michales: No more trouble zones

20. ledna 2017 v 7:37 | A.
Mám pro vás další cvičební program, který jsem nedávno zkoušela, od JM. No, není to cvičební program jako "jednorázové cvičení" - NO MORE TROUBLE ZONES. Upozorňuji vás hned nazačátku, že toto cvičení je jedním z nejnáročnějších. Je to totiž cvičení na 58 minut, kde posílíte celé tělo, opravdu celé.
Pojďme se vrhnout na celé video, ať máte trochu předtavu do čeho se pouštíte ;)Jillian Michaels: Tricep workout

26. června 2016 v 12:07 | A.
VIDEO ZOBRAZÍTE KLIKNUTÍM NA FOTOGRAFII

Jednou z nejproblematičtějších partií u žen bývají paže. Různě se nám na pažích klepe kůže a ne
a ne se zpevnit!
Na zpevnění paží je nejlepší cvičit TRICEPS. Avšak spousta z nás zná spíše nějaké cviky na biceps, na ramena a na triceps zná 1-2 cviky. Ráda bych vám pomohla opět prostřednictvím skvělé JM :)

Jillian Michaels: Ripped in 30

24. června 2016 v 17:45 | A.
Přicházím s dalším cvičebním programem od známé Jillian Michaels! Věřím, že tento program znáte určitě všichni, stejně jako 30 DAY SHRED. Pojďme se tedy vrhnout na to, jak se má cvičit a jaké výsledky můžete očekávat!

Ripped in 30 už je o něco náročnější než 30 DS (vlastní zkušenost :D), ale přece se to dá zvládnout! Tento program je opět na měsíc, ale už se nesklá jen ze tří levelů, ale ze čtyř. Každý level máte na jeden týden včetně 1-2 dnů relaxu! Většinou se cvičí tak, že od pondělí do pátku cvičíte a o víkendu si dáte volno, avšak záležíjen a jen na vác, na všich jiných aktivitách a na tom, jak stíháte :)

Jillian Michaels: 30 Day Shred

24. června 2016 v 8:09 | A.
Jste začátečník nebo chcete začít s cvičením a nevíte jak? Nemůžete se ke cvičení dokopat, protože prostě jednoduše nevíte, co cvičit nemáte motivaci apod. ? V tom případě bych vás ráda "seznámila" (spíše ty, co tento program ještě neznají) s programem od Jillian Michaels. Tento cvičební program jsem sama vyzkoušela a začínala jsem na něm, tudíž vám můžu zaručit účinnost!
 
 

Reklama