Autor

Chvíle mimo...

12. ledna 2017 v 10:34 | A.

Po několika měsících zdravím všechny (těch pár) příznivců. Jelikož vás moc není, nemusím se tolik omlouvat, že jsem všechn ostornovala, vybodla se na to atd. atd. - myslím, že to přežijete :D
NICMÉNĚ...ráda bych se pokusila to tu rozjet znova, nevím jak dlouho mi vydrží odhodlání investovat do blogu nějaký čas, každopádně, teď jsem začala mít horu času a jelikož už jsem viděla svůj rozvrh na letní semestr, myslím, že by se to mohlo podařit udržet a rozjet to opravdu ve velkým...no a navázat na mé letní snažení ;).

Tudíž bych ráda navázala tam, kde jsem skončila...a ráda bych viděla nějakou menší podporu (pokud o ni mohu poprosit) od lidí, kteří mi ji dávali už když jsem začala :) budu se snažit rozjet to znovu a třeba začít i s něčím novým...ale k tomu až později...

Tudíž vítejte na ZNOVUOBNOVUJÍCÍCH STRÁNKÁCH :)
A povídejte, jak jste se měli? Co Vánoce, co první pololetí/semestr ve škole, co popřípadě v práci?
Zbožňujete zimu tak jako jááá? Pro mě není lepší období než Vánoc, zimy a pořádnýho sněhu - což se letos opravdu zadařilo! :)

I can do it!

20. června 2016 v 12:08 | A.
Ahoj, všechny zdravím na mém blogu. Vůbec nevím, jak začít a věřím, že tento úvod zrovna teď nikdo nečte, ale stejně bych ráda napsala pár slov :-D .
Je mi 19 let, právě jsem odmaturovala a chystám se na VŠ. Zdravému životním ustylu se věnuji již dva roky, tudíž si troufám říct, že o tom něco málo vím (alespoń laicky) a mám spoustu "fíglů" a trendů ze světa fitness ozkoušených, alespoň sama na sobě.
Jelikžo bych se jednoho krásného dne velice ráda věnovala tomuto odvětví, musím někde začít. A protože s blogem už mám také zkušenosti (jako pubertacka jsem měla pár blogů o nějakých těch osobnostech, snad každý durhý si tímto obdobím prošel :D ), napadlo mě zkusit se k blogování vrátit a zkusit dát trošku vědět o své existence, prozatím tedy anonymně.
Třeba mi to jednoho dne pomůže.
Jelikož vím, že blog už dávno není to, co býval, není zde tolik lidí, vím, že tato cesta bude velice dlouhá a třeba i neúspěšná, přesto bych to ráda zkusila a třeba se najde alespoň pár příznivců, které bude tato stránka zajímat nebo jim, alespoň trošičku pomůže na jejich cestě.

 
 

Reklama