Červenec 2016

Chlorella - ano nebo ne?

30. července 2016 v 7:59 | A. |  DOPLŇKY

CO JE CHLORELLA A JAK JE PRO NÁS UŽITĚČNÁ?
Chlorella je jednobuněčná zelená sladkovodní řasa, která obsahuje vysoké množství tzv. chlorofylu, jenž je velice přínosný pro naše tělo. Chlorella také obsahuje mnoho minerálů, vitaminů a antioxidantů. Tento zelený zázrak má velice pozitivní vliv na naši paměť a obranyschopnost lidského těla. Chlorella by také měla mít detoxikační účinky a při správném dávkování váš může opravdu pořádně "prohnat".

Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma

29. července 2016 v 13:59 | A. |  Literatura
Ráda bych vám dala tip na jednu úžasnou knihu s recepty. Pokud pořád nevíte, co vařit - nejen k obědu, večeři, ale i na svačinu a když vás honí mlsná,tato knížka je jasnou volbou!!! Jsem z ní opravdu nadšená :) Kniha je už druhým dílem od autora Břicháče Toma (já si koupila druhý díl, protože je v něm více receptů a přišlo mi to více zajímavý).

KDO JE BŘICHÁČ TOM?
Více o tomto muži se dozvíte něco v prvním díle knihy, ale ve zkratce je to chlapík, kterému se podařilo zhubnout několik desítek kilo prostřednictvím těchto receptů - takže rozhodně nehladověl! A celá jeho cesta je popsána v těchto knihách.
Pokud chcete sledovat novinky z jeho života najdete ho i na facebooku (ZDE), na kterém můžete heldat také spoustu rad a tipů od něj!


Kuřecí směs a plněná rajčata

29. července 2016 v 7:47 | A. |  Obědy/večeře

Pokud chcete oživit vaše večeřea nevíte jak, mám pro vás tip. Inspirovala jsem se pár recepty z knihy Břicháče Toma 2.díl. Určitě to zkuste! Takže, co budeme potřebovat?

PLNĚNÁ RAJČATA JAKO OBLOHA:
  1. 2-4 rajčata
  2. To čím chcete rajčata naplnit (niva, mozarella, žampiony, cuketa...) + česnek
  3. koření (oregano, medvědí česnek....)
  4. olivový olej

Ovesné muffiny s jablky

28. července 2016 v 12:09 | A. |  Sladké recepty

Ahoj, nedávno jsem zkoušela zdravější variantu muffinů a musím říct, že jsem se po nich málem utloukla nejen já, ale všichni, co jsme jeli na dovču. Zapomněla jsem vám je vyfotit, tak fotku dodám, až je budu péct znova (zatím poslouží ilustrační foto).

Takže co na tuto dobrůtku budete ptořebovat:
60g měkkého másla
3 vejce
140 g ovesných vloček (nejlépe rozmixovaných)
2-3 jablka
sladidlo (stévie, med, trocha cukru - to je na vás)
skořice

Zdravý cheesecake

22. července 2016 v 11:37 | A. |  Dorty
Ahoj, ozývám se po delší době, ale v tuhle dobu není moc čas.
Ráda bych se s vámi dneska podělila o trochu vylepšený recept na CHEESECAKE. Jelikož se po cheesecaku mohu utlouct a mohla bych ho jíst od rána do večera, tak jsem ho potřebovala vylepšit do (alespoň trochu) zdravější varianty :)

Co budeme potřebovat?