Prameny: Intenzivní intervalový trénink

27. června 2016 v 11:19 | A. |  Literatura
Ráda bych vás seznámila s knihou, ve které naleznete snad vše o cvičení HIIT + cvičební plány, popisy cviků apod. Prostě ideální knížku pro ty, co neradi navštěvují posilovny nebo i pro ty, co rádi cvičí doma a chtějí svůj domácí trénink něčím zpestřit či vylepšit!
U nás kniha vyšla teprve tento rok, tudíž je na trhu chvíli. Knihu mám už asi měsíc a jsem s ní velice spokojená. No, ale pojďme tedy na stručné seznámení s obsahem a proč se vyplatí koupě knihy :) .
Výše na fotografii můžete vidět obsah knihy. Je tedy jasné, že kniha v úvodu vypráví o tom,co je HIIT + jeho výhodách. Ve zbytku knihy už se autor věnuje pouze cvičebním sestavám či popisu cviků. U knihy je super, že pokud vám nějaký cvik nejde můžete ho nahradit jiným nebo si můžete dle popisů a předloh sestavovat vlastní trénink apod.
Většina cvičebních plánů opět zabere jen okolo 20 minut, takže se nemůže skoro nikdo vymlouvat na to, že to nestíhá, protože toho má za den moc :-). V knize jsou však také kapitoly, které se věnují hodinové dřině - do těchto workoutů jsem se ještě neodvážila pustit, protože už u těch kratších mám pocit, že vypustím duši :-D . Celou knihou vás provázejí 4 sympatické cvičitelky, které na fotografiích ukazují správné provedení cviku.

Tuto knihu bych určitě doporučovala VŠEM. A když píšu všem, myslím opravdu všem - jak začátečníkům, tak pokročilým. Začátečníkům mnohé usnadní a pokud některé workouty budou těžké, mohou si je dle sebe poupravit na snadnější varianty. Pokročilým cvičencům pomohou oživit jejich rutiny a tak jako se povedlo mě, některé workouty opravdu ŠOKUJÍ vaše tělo tak, že máte pocit, že ani nevstane z postele, protože vás vše bolí :) .
 


Komentáře

1 Sima Sima | E-mail | Web | 27. června 2016 v 11:41 | Reagovat

obsahovo to vyzera zaujímavo :d len ako sa ja poznám asi by som to velmi nedodržovala :D
riadim sa mudrosťou mojej učitelky patologie proti prírode sa nedá bojovať :D i kedvelmi radi to skusame :d

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama